Od kilku lat projektujemy wszelkiego typu meble według pomysłów klientów. Jednak zanim zamontujemy meble w domu klienta, przeprowadzamy pełny cykl projektów. Najpierw zaczynamy od tworzenia przestrzennych rysunków, które zaprezentują wygląd mebli czy całego wnętrza. Do tego celu używamy doskonałego programu Ecru Pro100.

Po ustaleniu i "dograniu" wszystkich szczegółów dobieramy odpowiednie rozwiązania, materiały i systemy. Następnie przechodzimy do produkcji. W naszej stolarni korzystamy z najnowocześniejszych technologii co pozwala na wykonanie najdokładniejszych elementów!

Na samym końcu "uruchamiamy" ekipę montażową, która dowozi meble i dokonuje ich montażu! Warto dodać, że nie korzystamy do tych celów z firm zewnętrznych, wszystkie meble składają wyłącznie nasi pracownicy!

Po przeanalizowaniu wytycznych, wykonujemy projekt (do tego celu używamy profesjonalnych programów m.in. Ecru Pro100) dzięki któremu zobaczysz jak mogą wyglądać meble lub aranżacje całych wnętrz wymyślonych przez Ciebie!

Zobacz poniżej jak wyglądają etapy produkcji mebli: